O nás | ITAPS

My sme ITAPS

ITAPS sme založili v roku 2011 ako startup s cieľom prepájať šikovných a ambicióznych študentov IT a iných technických odborov s firmami. Sme hrdí, že medzi našich klientov patria významné spoločnosti z finančného a bankového sektora na Slovensku. Pri navrhovaní riešení využívame moderné a inovatívne IT technológie a realizujeme sa aj v robotike a automatizácii – v týchto oblastiach sa najrýchlejšie rozvíjame.

 1. 2011 Integrujeme študentov v rámci projektov priamo u klienta.
  2011
 2. 2014 Pre klientov z finančného sektora realizujeme testovanie softvéru.
  2014
 3. 2016 Integrujeme študentov do developerských tímov a rozširujeme spoluprácu v rámci IT sektora.
  2016
 4. 2018-2019 Klientom dodávame samostatné softvérové riešenia v RPA oblasti a tvoríme vlastné projekty.
  2018-2019
 5. 2020 Spolupracujeme s Národným centrom robotiky a vzniká R&D tím so zameraním na tému umelej inteligencie.
  2020
 6.   
   

Vízia

Smart solutions bring up smart people.
Inteligentné riešenia robia šikovných ľudí.

Misia

Pod vedením skúsených profesionálov prinášame kvalitné IT riešenia, vďaka ktorým sa aj ľudia bez skúseností stávajú profesionálmi.

Náš tím ITAPS

Peter Kmeť

V ITAPSe mám na starosti viacero IT projektov, ktorým sa snažím zabezpečiť hladký priebeh vo všetkých fázach. Úspešné ukončenie projektov a spokojnosť klientov je vždy mojou prioritou.

Daniel Marinič

Vždy som bol presvedčený o tom, že s tímom kvalitných ľudí dosiahnem viac ako jednotlivec. Túto skutočnosť mi ITAPS potvrdzuje pri každom spoločnom projekte.

Miroslav Kohút

Mojím snom vždy bolo posúvať projekty na vyššiu úroveň a vybudovať prvotriedne oddelenie výskumu a vývoja. Ďakujem zamestnancom ITAPSu, že sa mi to vďaka nim darí.

Anton Horváth

V práci pre ITAPS vidím zmysel, pretože dáva priestor aj študentom bez predošlej praxe. Tí môžu vďaka tomu zbierať skúsenosti už počas štúdia. Takto sa začala aj moja cesta v IT.

Ema Majerovičová

Verím, že byť lídrom neznamená sústrediť sa iba na svoj vlastný úspech, ale predovšetkým sa sústrediť na úspech ostatných. Vďaka ITAPSu mám príležitosť túto filozofiu realizovať aj v praxi.

Chceš sa stať členom nášho tímu? Registruj sa. →